AMB na Facebooku AMB na You tube

AMB Technic - dispensing systems, surface activation

avatar_kobieta-small.jpg
Daria Tęgos

tel.+48 502 090 282
sekretariat@amb.pl

Joanna-Mi__ko_miniatura.jpg
Joanna Miśko

tel.+48 601 144 133
joanna.misko@amb.pl
amb113_miniatura.jpg
Edyta Sawicka

tel.+48 537 476 787
edyta.sawicka@amb.pl

amb55_miniatura.jpg
Cezary Tomczyk

tel.+48 601 560 140
cezary.tomczyk@amb.pl
avatar_kobieta-small.jpg
Julita Klepacka

tel.+48 601 762 373
julita.klepacka@amb.pl

Grzegorz-Szypulski_miniatura.jpg
Grzegorz Szypulski

tel.+48 691 691 664
grzegorz.szypulski@amb.pl
Krzysztof-Bernaciak_miniatura.jpg
Krzysztof Bernaciak

tel.+48 691 691 852
krzysztof.bernaciak@amb.pl
Wawrzyniec-__migielski_miniatura.jpg
Wawrzyniec Śmigielski

tel.+48 533 204 264
wawrzyniec.smigielski@amb.pl
Mariusz-Zawierucha_miniatura.jpg
Mariusz Zawierucha

tel.+48 669 669 943
mariusz.zawierucha@amb.pl
Agnieszka-Bernaciak_miniatura.jpg
Agnieszka Bernaciak

tel.+48 601 767 967
agnieszka.bernaciak@amb.pl

Edyta-Szustak_miniatura.jpg
Edyta Szustak

tel.+48 607 326 556
edyta.szustak@amb.pl
amb49_miniatura.jpg
Arkadiusz Gabrych

tel.+48 605 265 610
arkadiusz.gabrych@amb.pl
amb43_miniatura.jpg
Tomasz Cyzman

tel.+48 533 173 397
tomasz.cyzman@amb.pl

Piotr-Kaczmarzy__ski_miniatura.jpg
Piotr Kaczmarzyński

piotr.kaczmarzynski@amb.pl

Jaros__aw-Przybylski_miniatura.jpg
Jarosław Przybylski

jaroslaw.przybylski@amb.pl
Bar__omiej-Bugajny_miniatura.jpg
Bartłomiej Bugajny

bartlomiej.bugajny@amb.pl
amb153_miniatura.jpg
Tomasz Kaczorkiewicz

tomasz.kaczorkiewicz@amb.pl
Robert-G____wczy__ski_miniatura.jpg
Robert Główczyński

robert.glowczynski@amb.pl

avatar_mezczyzna-small.jpg
Witold Pierzakowski

witold.pierzakowski@amb.pl
milena-bernaciak_amb-technic_small.jpg
Milena Bernaciak

tel.+48 577 509 801
milena.bernaciak@amb.pl

Emilia-Dominiak_miniatura.jpg
Emilia Dominiak
Payments, invoices, documents processing
tel.+48 691 600 767
emilia.dominiak@amb.pl

Edyta-Sosnowska_miniatura.jpg
Edyta Sosnowska
Payments, documents processing
tel.+48 786 231 404
edyta.sosnowska@amb.pl
Marek-Bernaciak_miniatura.jpg
Marek Bernaciak
Managament
marek.bernaciak@amb.pl

Contact form



Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest AMB Marek Bernaciak z siedzibą w Kole ul. Blizna 31. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności i nie będą udostępniane osobom trzecim.
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.
FORMULARZ SERWISOWY >
AMB Technic

AMB
Ul. Blizna 31
62-600 Koło
NIP 666-100-31-97
REGON 310195972

tel. +48 632616267
tel. +48 632720970
tel. +48 632720691
fax. +48 632616275

Bank account:
BRE BANK S.A. - MULTIBANK
PLN:      28 1140 2017 0000 4102 0279 5250

USD:     86 1140 2017 0000 4112 0007 4195
EUR:     29 1140 2017 0000 4012 0007 4203

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Preeflow.dozowniki.com
Biblioteka dozowania
Zobacz nasz kanał na youtube
Szukasz wiedzy? Kontaktuj się z nami a nasi specjaliści podpowiedzą Ci rozwiązania, czyli co oznacza skuteczne dozowanie, jakie są nowoczesne systemy dozujące, ciśnieniowe, wysokociśnieniowe i bezciśnieniowe, czy roboty przemysłowe do dozowania, zapewnią Ci wiedzę o akcesoriach do dozowania.
Copyright © 2018 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl