AMB na Facebooku AMB na You tube AMB na Tweeter AMB na Instagram

AMB Technic - dispensing systems, surface activation

Joanna-Mi__ko_miniatura.jpg
Joanna Miśko
Project Manager
tel.+48601144133
joanna.misko@amb.pl
Edyta-Szustak_miniatura.jpg
Edyta Szustak
Surface activation
tel.+48 607326556
edyta.szustak@amb.pl
Grzegorz-Szypulski_miniatura.jpg
Grzegorz Szypulski
Product Manager - ASYMTEK
tel.+48 691 691 664
grzegorz.szypulski@amb.pl
Krzysztof-Bernaciak_miniatura.jpg
Krzysztof Bernaciak
Precision dispensing specialist
tel.+48691691852
krzysztof.bernaciak@amb.pl
amb113_miniatura.jpg
Edyta Sawicka
Customer Service Representative
tel.+48 537 476 787
edyta.sawicka@amb.pl
Wawrzyniec-__migielski_miniatura.jpg
Wawrzyniec Śmigielski
Precision dispensing
tel.+48533204264
wawrzyniec.smigielski@amb.pl
Mariusz-Zawierucha_miniatura.jpg
Mariusz Zawierucha

tel.+48 669 669 943
mariusz.zawierucha@amb.pl
amb55_miniatura.jpg
Cezary Tomczyk

tel.+48 601 560 140
cezary.tomczyk@amb.pl
Agnieszka-Bernaciak_miniatura.jpg
Agnieszka Bernaciak
Foam Gaskets, Project Manager
tel.+48 601 767 967
agnieszka.bernaciak@amb.pl
Marek-Bernaciak_miniatura.jpg
Marek Bernaciak
New projects, systems development
tel.+48 605 631 531
marek.bernaciak@amb.pl
Jaros__aw-Przybylski_miniatura.jpg
Jarosław Przybylski
Service Manager
tel.+48 691 691 854
jaroslaw.przybylski@amb.pl
Piotr-Kaczmarzy__ski_miniatura.jpg
Piotr Kaczmarzyński
Precision dispensing and electronics
tel.+48 691 691 854
piotr.kaczmarzynski@amb.pl
Maciej-Bernaciak_miniatura.jpg
Maciej Bernaciak
2C, high pressures
tel.+48 691 691 854
maciej.bernaciak@amb.pl
Bar__omiej-Bugajny_miniatura.jpg
Bartłomiej Bugajny
Volume dispensing, contactless
tel.+48 691 691 854
bartlomiej.bugajny@amb.pl
amb153_miniatura.jpg
Tomasz Kaczorkiewicz
adhesive and sealants dispensers
tel.+48 691 691 854
tomasz.kaczorkiewicz@amb.pl
Robert-G____wczy__ski_miniatura.jpg
Robert Główczyński
Precision volumetric dispensing
tel.+48 691 691 854
robert.glowczynski@amb.pl
Emilia-Dominiak_miniatura.jpg
Emilia Dominiak
Payments, invoices, documents processing
tel.+48 691 600 767
emilia.dominiak@amb.pl
amb49_miniatura.jpg
Arkadiusz Gabrych
Orders
tel.+48 605 265 610
arkadiusz.gabrych@amb.pl
amb43_miniatura.jpg
Tomasz Cyzman
Logistics, orders processing
tel.+48 533 173 397
tomasz.cyzman@amb.pl
Edyta-Sosnowska_miniatura.jpg
Edyta Sosnowska
Payments, documents processing
tel.+48 786 231 404
edyta.sosnowska@amb.pl

Contact form



Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest AMB Marek Bernaciak z siedzibą w Kole ul. Blizna 31. Dane będą przetwarzane w celu w celu odpowiedzi na zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności i nie będą udostępniane osobom trzecim.
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
FORMULARZ SERWISOWY >
AMB Technic

AMB
Ul. Blizna 31
62-600 Koło
NIP 666-100-31-97
REGON 310195972

tel. +48 632616267
tel. +48 632720970
tel. +48 632720691
fax. +48 632616275

Bank account:
BRE BANK S.A. - MULTIBANK
PLN:      28 1140 2017 0000 4102 0279 5250

USD:     86 1140 2017 0000 4112 0007 4195
EUR:     29 1140 2017 0000 4012 0007 4203

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Preeflow.dozowniki.com
Biblioteka dozowania
Zobacz nasz kanał na youtube
Szukasz wiedzy? Kontaktuj się z nami a nasi specjaliści podpowiedzą Ci rozwiązania, czyli co oznacza skuteczne dozowanie, jakie są nowoczesne systemy dozujące, ciśnieniowe, wysokociśnieniowe i bezciśnieniowe, czy roboty przemysłowe do dozowania, zapewnią Ci wiedzę o akcesoriach do dozowania.
Copyright © 2018 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl